Tickvet

VONKAJŠIE RADOVÁNKY BEZ STAROSTÍ
 A V POHODE
• čisto prírodný repelent s esenciálnymi olejmi
• šetrný k zvieraťu aj životnému prostrediu

VIAC INFORMÁCIÍ VO VAŠOM KLUBE ENERGY
ALEBO NA + 421 905 499 395

Popis prípravku

Veterinárny prípravok je prírodný, pre zvierací organizmus aj životné prostredie úplne šetrný prípravok. Obsahuje iba vybrané esenciálne oleje, ktoré zlepšujú kvalitu kože. Svojím účinkom druhotne napomáha znižovať riziko napadnutia vonkajšími parazitmi (kliešte, blchy).

Ingredients:
Simmondsia Chinensis Seed Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Cedrus Deodara Wood Oil, Cymbopogon Citratus Leaf/Stem Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil.

Použitie prípravku

 • Psy: 1 kvapka 1-2x denne po dobu 3-5 dní, ďalej 2-3x týždenne.
 • Mačky: 1 kvapka 1x týždenne.
 • Aplikujte priamo na kožu medzi lopatky alebo ku koreňu chvosta tak, aby si namiesto aplikácie zviera nemohlo olízať.
 • U mačiek a citlivých psov odporúčame vyskúšať citlivosť najskôr nariedením zmesi (1 kvapku zmesi zriediť do 1 čajovej lyžičky nosného oleja – možno použiť akýkoľvek jedlý olej) alebo kvapkaním napr. na obojok.

Odporučenie

Upozornenie: Zabráňte olízanie zvieraťom! Nepoužívať v oblasti okolo očí! Neaplikovať u zvierat do otvorených rán! Nepoužívať u mláďat, gravidných a dojčiacich samíc. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí! Len pre zvieratá. Prípravok nie je náhradou veterinárnej starostlivosti a liečiv odporúčaných veterinárnym lekárom. Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C. Chráňte pred mrazom.

Mohlo by vás zaujímať

 • Article thumbnail

  Falošná gravidita

  Falošná gravidita čiže pseudogravidita je hormonálny stav, keď sučka bez toho, aby bola počas hárania pripustená, začína laktovať a správať sa, ako by šteňatá čakala, prípadne sa o ne už starala.
 • Article thumbnail

  Vyšetrenie očí u zvierat

  Vyšetrenie očí zvierat prebieha veľmi podobne ako vyšetrenie ľudských očí a malo by byť súčasťou základného vyšetrenia, pretože v mnohých prípadoch celkové ochorenia súvisia aj s postihnutím očí.
 • Article thumbnail

  Bradavice u šteňaťa

  Bradavice u mladých psov sú najčastejšie infekčného pôvodu, spôsobuje ich papilomavírus. Psi sú tak nákazliví pre ostatné psy (nie pre iné zvieratá, ani pre ľudí).
 • Article thumbnail

  Metamorfná technika pre zvieratá

  Metamorfná technika tzv. motýlia masáž je jemnou harmonizačnou technikou, ktorá sa aplikuje u ľudí na reflexných zónach chrbtice na chodidlách, rukách a hlave.
     

Nenechajte si ujsť aktuality a súťaže o zaujímavé ceny