Aké sú naše hodnoty

Vieme, že ak chceme zdravie zvierat priaznivo ovplyvňovať, musíme tak robiť pozvoľna, dlhodobo a komplexne.

Všetky naše prípravky sú v maximálnej miere prírodné, šetrné a mimoriadne účinné. Pri ich vývoji dbáme na širokú myšlienkovú platformu a synergické spojenie medzi odbornou verejnosťou a chovateľmi. Účinné látky pochádzajú vo veľkej miere z voľného zberu alebo ekologického hospodárstva. Snažíme sa dôkladne spoznať všetky mestá a osoby, ktoré stoja za jednotlivými liečivými bylinami, vzácnymi olejmi, esenciami a ďalšími látkami, ktoré vstupujú do výroby našich produktov. Nikdy nezľavujeme z našich hodnôt a kvality. Dobrý pocit zákazníkov je pre nás základnou prioritou a podmienkou. Ak je z akéhokoľvek dôvodu nenaplnený, sme zaviazaní vrátiť im všetky prostriedky, ktoré na tento účel vydali.

Výhody členstva

Sme presvedčení, že výnimočnosť našich produktov si zaslúži aj výnimočný spôsob, ktorým sa dostávajú do rúk našich zákazníkov. Jednoduchou a hlavne nezáväznou registráciou získavate množstvo prémiových výhod. Garantovaná kvalita a cena našich produktov, prednostný prístup do poradne a možnosť komplexného vzdelávania.

Nájdite si najbližšieho certifikovaného poradcu

Osobná rada a pomoc je často nevyhnutným predpokladom úspechu. Neváhajte a navštívte našich certifikovaných poradcov, ktorí Vám budú nápomocní pri hľadaní správneho riešenia.

Ak si zapnete službu Poloha vo Vašom zariadení, nájdete najbližší Klub Energy alebo poradcu automaticky, bez nutnosti zadávať adresu ručne.